Projekt Z123, Pracownia Z500

Projekt Z123 pracowni Z500

Projekt Z 123 to propozycja dla osób ceniących urok i funkcjonalność domków parterowych. Urzeka lekkością formy i dbałością o detale. Niewątpliwą zaletą projektu jest obszerny, jasny salon. Oprócz dużej łazienki z wanną przewidziano miejsce na osobną toaletę z prysznicem. Duże okna w pokojach pozwalają na swobodne przenikanie promieni słonecznych. Trzy spore pokoje. Wejście do domu prowadzi przez obszerną sień z miejscem na pojemne szafy. Więcej informacji na stronie pracowni Z500.

Projekt konstrukcji dachowej „Z123” w technologii MITEK.

Projekt powyższej konstrukcji można oglądać za pomocą darmowego oprogramowania „RoofCon Viewer”. Pobierz plik instalacyjny tutaj. Projekt konstrukcji dachowej „Z123” – Z500_Z123_viewer.

Realizacja domu według projektu „Z123” w technologii MITEK – firma „WEST_MALL

Na wcześniej przygotowanym budynku są mocowane wiązary dachowe.

Wiązary dachowe są montowane kolejno. Najpierw wiązary główne.

Następnie montowane są elementy „koperty” po obu stronach budynku.

Wiązary są wykonane z najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego. Jest ono wysuszone komorowo oraz wystrugane. Każdy element jest zbadany pod względem wytrzymałości i zaklasyfikowany do odpowiedniej klasy C.

Wiązary są produkowane w oparciu o precyzyjną dokumentację produkcyjną, dzięki czemu uzyskuje się idealnie równe połacie dachowe.

Wiązary pozwalają uzyskać otwartą przestrzeń bez słupów, w przeciwieństwie do więźby tradycyjnej.

Pas dolny wiązarów stanowi równocześnie konstrukcję stropu. Daje to znaczne oszczędności i bardzo przyspiesza czas budowy.

Więźba, która jest zarazem konstrukcją stropu została zamontowana w ciągu 2 dni.